İade Politikası

 İade ve Değişim

 

İade

 

Sitemizden satın almış olduğunuz ürün veya ürünler, size ulaştığında bozukhasarlı veya kargo sürecinde hasar görmüş ise ürün veya ürünleri iade etme hakkına sahipsiniz. Ancak ürün veya ürünler kusurlu değil ise iade alınamamaktadır. Müşterilerimiz, ürün veya ürünleri sipariş verip, satın almadan önce ürün hakkında araştırma ve bilgi edinme konusunda sorumludur. Satın alınan ürün veya ürünlerde değişim hakkı her zaman mevcuttur.

 

İade için ne yapmalıyız?

 

Bozukhasarlı veya kargo sürecinde hasar görmüş ürün veya ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile “Telenfo Bilişim’e göndermek istiyorum.”diyerek, kargo ücreti vermeden tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. Ürün veya ürünleri kargolamadan önce bir kağıt aracılığıyla talebinizi açıkladığınız bir not ekleyerek, ürün veya ürünler ile bizlere ulaştırmanız zorunludur.

 

Göndermiş olduğunuz ürün veya ürünler bize ulaştığında, İade ve Değişim Formu‘da yer alan bilgilerinizden dayanarak incelemeler yapılır ve inceleme sonucuna göre ücret iadesi işleminiz aynı haftanın cuma günü, hesabınıza aktarımı gerçekleştirilecektir.

 

Değişim

 

Sitemizden satın almış olduğunuz ürün veya ürünler, size ulaştığında bozukhasarlı veya kargo sürecinde hasar görmüş ise ürün veya ürünleri kargo ücretsiz değiştirme hakkına sahipsiniz. Ancak ürün veya ürünler kusurlu değil ise kargo ücreti ödemeniz şartı ile aynı ürün veya ürünlerle ya da aynı tutardaki farklı ürünler ile değişim yapabilirsiniz. Müşterilerimiz, ürün veya ürünleri sipariş verip, satın almadan önce ürün hakkında araştırma ve bilgi edinme konusunda sorumludur. Satın alınan ürün veya ürünlerde değişim hakkı her zaman mevcuttur.

 

Değişim için ne yapmalıyım?

 

Bozukhasarlı veya kargo sürecinde hasar görmüş ürün veya ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile “Telenfo Bilişim’e göndermek istiyorum.” diyerek, kargo ücreti vermeden tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. Ürün veya ürünleri kargolamadan önce size gönderdiğimiz İade ve Değişim Formu‘nu doldurarak, ürün veya ürünler ile bizlere ulaştırmanız zorunludur.

 

Kusurlu değil ise ürün veya ürünlerinizi; İstanbul” tarafımıza kargolayabilirsiniz. Ürün veya ürünleri kargolamadan önce bir kağıt aracılığıyla talebinizi açıkladığınız bir not ekleyerek, ürün veya ürünler ile bizlere ulaştırmanız zorunludur.

 

Göndermiş olduğunuz ürün veya ürünler bize ulaştığında, İade ve Değişim Formu‘da yer alan bilgilerinizden faydalanarak değişim işleminiz 1 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.